Yazarlar

Şansal Nuray

Şansal Nuray

Şansal Nuray

Site Sahibi
Özel sektörde çalışıyorum. Aynı zamanda oyun uzmanları sitesinin baş yazarı ve sahibiyim. 20 yıla yakın bir süredir aktif bir bilgisayar oyunu oyuncusuyum. Favori oyun türlerim arasında strateji, role playing, massively multiplayer online games ve first person shooter ilk sıralarda gelir. Bilgisayar oyunlarının yanısıra hardware ve software ile de amatör olarak ilgileniyorum. Bilgisayar ve laptop kasalarını açmak ve içindekileri incelemek en sevdiğim uğraşlardandır. Ayrıca tam bir overclock tutkunuyum. Mobil uygulamalar, internette güvenlik ve yeni teknolojilerle de çok ilgiliyim.
Sizin de oyun dünyası, bilgisayar veya teknoloji hakkında yazmak istedikleriniz olursa oyun uzmanları ailesine misafir yazar olarak veya daimi yazar olarak katılabilirsiniz. Bunun için Facebook veya Twitter üzerinden bana ulaşabilirsiniz.

 


Bebek ve Ben

Bebek ve Ben

Tanla (Bebek ve Ben)

Admin
Dijital tasarımcıyım. Eşim Kuzey ve 2,5 yaşındaki oğlum Can’la beraber dünyayı keşfediyoruz. Hayatı, insanları, video oyunlarını ve seyahati seviyorum. Okumayı, araştırmayı, dinlemeyi ve konuşmayı da…Websitesi, blog, kitap kapağı gibi tasarım çalışmalarından arta kalan zamanlarda BebekveBen.com isimli blogumu tutuyorum. Aynı zamanda sıkı bir video oyuncusuyum. Role playing, action ve strateji türlerini seviyorum.

 

 


Kaya Kaya

Kaya Kaya

Yazar
Özel sektörde çalışıyorum. Meraklı bir yapım vardır. Web Tasarım, Bilişim, Oyun ve Bilgisayar konuları baskın merak konularım arasındadır. Favori oyunlarım arasında: RPG, FRP ve Online oyunlar gelmektedir. İnsanın kişisel gelişiminde son nokta olmadığına inananlardanım.

Oyunuzmanları sayesinde, kitlelere ulaşmak ve yazılar yazmak gerçekten çok keyifli.

 

 


Selçuk Metcan

Selçuk Metcan

Selçuk Metcan

Yazar
1985 doğumluyum, özel sektörde çalışmaktayım. Adeta bilgisayar başında büyüdüm diyebilirim, 15 yıllık bir kullanıcıyım. Kendimi; bilgisayar, internet ve oyun bağımlısı olarak görüyorum. Onlarsız geçirdiğim dakikalar kayıp gibi geliyor.

Bilgisayar dünyasındaki birikim ve tecrübelerimi paylaşmak için oyunuzmanlarını seçtim. Umarım yazılarımı beğenirsiniz.

 

 


Togan Türel

Togan Türel

Yazar

1985 İstanbul doğumluyum. Finans master bölümü mezunu olarak, özel bir bankada çalışıyorum. 2009 yılından beri bu sektöründeyim. Meraklı, ve araştırmacı bir ruha sahibim. Bilişim suçları, istihbarat konuları,  bilgi teknolojileri, psikoloji, bilgisayar oyunları ve otomobil ilgili olduğum alanlardır.

Yazılarım ile sizlere ulaşmak benim için çok heyecan verici.

Close
Lütfen sitemizi destekleyin

Merhaba Oyun severler,
Aşağıdaki butonlara tıklayarak oyun uzmanlarını destekleyebilirsiniz.