Sony SmartWatch 2

Sony-SmartWatch

SmartWatch

Son zamanların popüler teknolojik ürünleri arasında olan giyilebilir teknolojilere ilgi gittikçe büyüyor. Dev teknoloji markaları arasında gezdik tozduk ve gözümüzde ayırmaya kıyamadığımız Sony Smartwatch 2 ürününü sizlere bir tanıtalım dedik..

SmartWatch 2,  dış  tasarımıyla tamamen normal bir kol saatini andırıyor. Farklı kayış seçenekleri sunan , plastik bir kayışı ve cam bir ekranı olan standart bir saate 1.6 inç büyüklüğünde lcd panelinde 220*176 piksel çözünürlük var. Yani görüntü kalitesi yüksek değil..

Ekranımız dokunmatik .Cihazın yanında usb girişinden şarj ediyorsunuz.aynı zamanda güç düğmesi de yine yan tarafına entegre edilmiş. Su geçirmez bir cihaz. Bu konuda pek çok testten geçirildiği söyleniyor yani kolunuzdayken bırakın duş almayı havuza bile girebiliyorsunuz.

İnce ve şirin yapabilmek için maalesef performanstan kısılmış..Yani android işlemciden %100 performans alamayacaksınız.

Cihazda pek çok uygulamayı ayrı ayrı kullanabiliyor uygulama actıkca ekranınıza genişliyor. Cihazımızın maalesef bir kamerası yok. Ama telefonunuzun kamerasına uzaktan bağlanıp egonuzu tatmin edebiliyor .

Sms, eposta ,sosyal medya hesapları, gelen çağrıları izleyebiliyorsunuz. Cihazda hoperlöt ve mikrofon da yokmuş.Yani yine telefonunuzu sömürüyor.

Telefon ile bağlantıyı nasıl sağlıyor peki ? Tabi ki bluetooth yardımıyla..Cihazı akıllı bağlantıdan eşleştirdikten sonra içine yeni uygulamaları da telefonunuzdan atabiliyorsunuz.7 Güne kadar şarjı dayanıyormuş ama sürekli kurcalayan meraklı halkımıza 2-3 gün ancak dayanacaktır.

Bu makale 1881 kez okunmuştur.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

Close
Lütfen sitemizi destekleyin

Merhaba Oyun severler,
Aşağıdaki butonlara tıklayarak oyun uzmanlarını destekleyebilirsiniz.