Samsung GalaxyNote 10.1 2014 New Edition

Samsung firması Galaxy Note10.1 ile elde ettiği başarıyı 2014 New Edition ile bir adım öne taşımış gibi görünüyor. Önceki yazılarımı takip edenler bilir, daha önceden kullandığım ilk GalaxyNote10.1’i yakın zamanda değiştirerek ben de 2014 versiyonuna terfi ettim. Umarım yazımda size bu tablet konusunda yeteri kadar aydınlatabilirim.

Samsung Galaxy Note 10.1 2014 Arka

Samsung Galaxy Note 10.1 2014 Arka

2014 New Edition ile ilgili ilk izlenimim, cihazın hem hafiflemiş olması hem de incelmiş olması ve arkasının deri ile kaplanması sonucu çok şık bir görüntüye sahip olması şeklinde idi. Bu şekilde hem çok fazla üstün özellik yanında bir de dış görünüm albenisi olması bu tarz cihazlarda beni çeken özellikler olduğunu söyleyebilirim.
Gelelim bazı etkileyici değişikliklere: Yeni tablet selefine göre çok daha hızlı ve güçlü bir işlemciye sahip bu da yaklaşık % 35’lik bir işlemci artışını bize sunuyor. Ayrıca 2 GB olan RAM miktarı 3 GB çıkartılmış durumda.  Ama bence en büyük değişiklik ekran çözünürlüğünde olmuş. 800*1280 olan ekran çözünürlüğü 2560*1600’a çıkmış ki bu devrim niteliğinde bir değişiklik olmuş. Piksel yoğunluk ise 149 PPI’dan 299 PPI’a çıkmış durumda. Görüntülerin daha net ve canlı olduğunu söylememe gerek yok sanırım.

GalaxyNote10.1 2014 New Edition, önceki tablet için belki de en vasat olan yeri kamerasını da geliştirmiş, 8 MP kamerası ile çok başarılı fotoğraflar ve videolar çekmeniz mümkün. Micro SD kart ile 64 GB’a kadar arttırılabilen 16 GB hafızasına çekmiş olduğunuz yüksek kalitede resim ve videoları koyarken yer sıkıntısı çekmeyeceksiniz.

Bu kadar özelliğe sahip ve güçlü bir tablet hakkında kullanıcıların aklına tek bir soru geliyor… Merak etmeyin tabletin 8.220 mAh’lık pili sayesinde 98 saate kadar konuşma ve tam 2.230 saate kadar bekleme süresine sahip oluyorsunuz.

Bence tabletin çok faydalı bir özellik olan “Multi-Tasking” özelliği ile hızlı ve kolay bir şekilde işlemlerinizi görebilirsiniz. Tek bir ekrandan aynı anda birden fazla görevi yerine getirebilirsiniz. Mesela film veya dizi izlerken aynı anda çizim de yapabilirsiniz.

Samsung Galaxy Note 10.1 2014

Samsung Galaxy Note 10.1 2014

Özellikle iş hayatında olanların ofis uygulamalarını ve e-postalarını okuyup cevaplamalarının yanı sıra sıkıldığınız zamanlarda tam bir eğlence makinasına dönüşen bu muhteşem cihazı Turkcell’in avantajlı fiyatları ile satın alabilirsiniz. Ürünü Turkcell üzerinden incelemek ve kampanya hakkında detaylı bilgi edinmek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz. Unutmadan söylemek isterim, Turkcell bu ürünü ücretsiz kargo ile size teslim ediyor.

http://www.turkcell.com.tr/cihazlar/tabletler/samsung-galaxy-note-10-1-new-edition

Umarım sizde bu güzel tablete sahip olup keyfini sürmeye başlarsınız. Şimdilik hoşçakalın…

 

Bu makale 4274 kez okunmuştur.

 1. Merhaba;

  Blogumun yeni içeriklerini hazırlarken ve görselleri düzenlerken bundan sonra en büyük yardımcım Samsung GalaxyNote 10.1 2014 New Edition’a olacak. Biz bloggerler için görsellerimiz çok önemli. Görsel kalitesi ve 64 GB kadar çıkan hafızası işimizi çok kolaylaştıracak gibi duruyor. Bir muhteşem özelliği de kullandığım için rahatlıkla söyleyebilirim ki pil süresi gerçekten çok uzun. Samsung’un tüm ürünleri beğeniyor olduğum gibi GalaxyNote 10.1 2014 New Edition’da şuan teknolojik vazgeçilmezlerim arasına girdi.

  Selamlar

  Biricik

  1. Çok yakında Samsung firması 10.1’den daha büyük ekranlı ve daha gelişmiş bir cihazı da teknoloji severlerin hizmetine sunacak. İnşallah bu ürünü de inceleme fırsatımız olur.

   Hoşçakalın.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

Close
Lütfen sitemizi destekleyin

Merhaba Oyun severler,
Aşağıdaki butonlara tıklayarak oyun uzmanlarını destekleyebilirsiniz.