Samsung Galaxy S4 Mini

Samsung firması Galaxy S3 Mini’yi çıkarması ile beraber mini akıllı cep telefonu pazarına hızlı bir giriş yapmıştı ki bunun üzerine  muhteşem özelliklere sahip bu telefonu biraz daha geliştirerek GalaxyS4 Mini’yi yarattı.

Galaxy S4 Mini

Galaxy S4 Mini

S3 Mini’nin 4 inç olan ekran boyutu bir miktar büyümüş ve S4 Mini’de akran boyutu 4.3 inç olmuş. Telefonun ekran boyutu artmasına rağmen ağırlığı 13 gram ve kalınlığı tam 1 mm azalmış. Ayrıca pil kapasitesi de S3 Mini′ye göre bir miktar artmış. Pil kapasitesi 1.900mAh olan S4 Mini’nin 3G üzerinden kesintisiz konuşma süresi tam 12 saat ve bekleme süresi 300 saat!

Cihazın ekran çözünürlüğü ise, gözle görülür bir biçimde artarak 540*960 olmuş. Görsel açıdan oldukça tatmin edici düzeyde olan S4 Mini, hız ve bellek açısında da sınıfındaki rakiplerine fark atacak seviyede ve neredeyse pek çok özelliği ile büyük abisi S4 yaklaşmış durumda. 1.700 Mhz 2 çekirdekli işlemcisi ve 1,5 GB Ram’i ile beraber oldukça hızlı olan bu cihaz her türlü kullanıcısını tatmin edecek seviyede.

 

Galaxy S4Mini’in bir başka güzel özelliği ise optimal boyutları. Ekranı büyük olmasına rağmen telefon o kadar ince ve hafif ki gömleğinizin üst cebine dahi sığabiliyor. Bir başka güzel özelliği ise, bugün pek çok modern telefonda olmayan internetten bağımsız radyosu olmuş. Özellikle genç kullanıcılar için bu tartışmasız güzel bir özellik. Bir başka önemli özelliği ise, 8 MP kamerası ve Full Hd çekim yapabilmesi sayesinde çok canlı ve net fotoğraf ve videolar oluşturulabilir.

Cihaza ait bir özelliği de anlatmadan geçemeyeceğim. “S Travel” uygulaması sayesinde cebinizin içinde bir tur rehberiniz olacak. Bu rehberde coğrafi bilgiler, yerel eğlenceler ve festivaller, popüler mekânlar ve ilgi alanlarını içeren seyahat önerilerini bulabilirsiniz.

Çok fazla başarılı özelliği ve eğlenceli yapısı ile abisi olan Galaxy S4’e göre daha uygun şartlarla edinmek için güzel bir alternatif üreten Samsung’u tebrik ve teşekkür etmek isterim.

Özellikle genç kullanıcılara hitap eden bu ürüne hem bütçenizi zorlamadan hem de Turkcell’in avantajlı fiyatları ile sahip olabilirsiniz. Ürünü Turkcell üzerinden incelemek ve kampanya hakkında detaylı bilgi edinmek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz. Unutmadan söylemek isterim, Turkcell bu ürünü ücretsiz kargo ile size teslim ediyor.

http://www.turkcell.com.tr/cihazlar/akilli-telefonlar/samsung-galaxy-s4-mini

Umarım sizde bu güzel telefona sahip olup keyfini sürmeye başlarsınız. Şimdilik hoşçakalın…

 

Bu makale 3283 kez okunmuştur.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

Close
Lütfen sitemizi destekleyin

Merhaba Oyun severler,
Aşağıdaki butonlara tıklayarak oyun uzmanlarını destekleyebilirsiniz.