Samsung Galaxy S4 Black Edition

S4 Black Edition

S4 Black Edition

Samsung firması, Mart 2013’te Galaxy S4′ü çıkarması ile beraber akıllı cep telefonu pazarına yine hızlı bir giriş yapmıştı ki yakın zamanda Samsung Galaxy S4 Black Edition’ı da tüketicilerin hizmetine soktu. Karizmatik görüntüsünün yanı sıra bu akıllı cihaz da Samsung’un mihenk taşlarından biri olmaya aday.

S4 Black Edition selefi S3’e göre 4.8 inç olan ekran boyutu bir miktar büyümüş ve 5.0 inç olmuş. Ayrıca pil süresi S3′e göre daha uzun olmuş. Pil kapasitesi 2600 mAh olan S4 Black Edition’ın 3G üzerinden kesintisiz konuşma süresi tam 14 saat ve bekleme süresi ise 370 saat. Cihazın ekran çözünürlüğü ise gözle görülür bir biçimde artarak 1080*1920 olmuş. Görsel açıdan tatmin edici düzeyde olan S4 Black Edition hız ve bellek açısında da rakiplerine fark atacak seviyede. 1.6 Ghz + 1.2 Ghz 4 çekirdekli işlemcisi ve 2 GB Ram’i ile beraber oldukça hızlı olan bu cihaz bu güne kadar performans anlamında fazlasıyla tatmin edici.

S4 Black Edition bir başka sevdiğim özelliği ise boyutu. Ekranı büyük olmasına rağmen telefon o kadar ince ve hafif ki gömleğinizin üst cebine dahi sığabiliyor. 130 gram ağırlığı ise neredeyse tüy kadar hafif.

S4 Black Edition’da tabi Jelly Bean 4.2.2 Android işlemci sahibi olduğu için kullanıcısına çok fazla özgürlük sunabiliyor. Micro SD girişi mevcut. Ayrıca Google Play’den çok fazla uygulama indirebiliyorsunuz. Bu konuda detaylı bilgiler verdiğim Android işlemciye sahip Samsung’lar hakkındaki yazıma aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Cihaza ait bir özelliği de anlatmadan geçemeyeceğim. S4 Black Edition sunduğu “Group Play” özelliği ile arkadaşlarınızla aynı anda aynı müziğin keyfine varabiliyorsunuz. Tüm Samsung Galaxy S4 telefonları veya “Group Play” özelliğine sahip diğer Samsung cihazları bir araya getirip ses kalitesini geliştirerek güçlü bir ses sistemi ile müzik dinleyebilirsiniz. Ayrıca oyun oynamak, fotoğraf ve belge paylaşmak için birden fazla Samsung Galaxy S4 telefonu kablosuz olarak birbirine bağlayabilirsiniz.

Telefonun kamerası ise neredeyse SLR makinelerin kalitesine ve özelliklerine sahip, 13 Megapiksellik makine ile HD çekim yapabileceğiniz gibi yaptığınız fotoğraf çekimleri üzerinde oynamalar dahi yapabilirsiniz.

S4 Black Edition’ın en sevdiğim özelliği ise, İngilizce, Almanca, Fransızca, Çince, İspanyolca, İtalyanca, Japonca ve Korece olmak üzere tam 8 dilde çevirmeniz gerekenleri söyleyerek veya metin olarak yazarak ihtiyacınız olan çeviriyi yapabilmeniz. Bu cihazla yurtdışına gittiğinizde kolay iletişim kurmak, güzel yerler ve lezzetler keşfetmeniz çok keyifli olabilir.
Bu muhteşem cihazı Turkcell’in avantajlı fiyatları sahip olabilirsiniz. Üstelik kargo ücreti de ödemiyorsunuz. Ürünü Turkcell üzerinden incelemek ve kampanya hakkında detaylı bilgi edinmek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

http://www.turkcell.com.tr/cihazlar/akilli-telefonlar/samsung-galaxy-s4-black-edition

 

Umarım sizde bu güzel telefona sahip olup keyfini sürmeye başlarsınız. Şimdilik hoşçakalın…

 

Bu makale 6694 kez okunmuştur.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

Close
Lütfen sitemizi destekleyin

Merhaba Oyun severler,
Aşağıdaki butonlara tıklayarak oyun uzmanlarını destekleyebilirsiniz.