iPhone 4S

iPhone 4S

iPhone 4S

Apple firması iPhone 4S’i çıkarması ile beraber akıllı cep telefonu pazarına damgasını vurmuştu desek abartmış olmayız. Kolay ve kullanıcı dostu yapısıyla daha uzun yıllar pek çok kişinin beğeniyle kullanacağını tahmin ettiğim iPhone 4S piyasadaki bu başarısıyla takdir edilmeyi hak ediyor.

iPhone 4S’in 3,5 inç olan retina ekran ile önceki modeline göre büyüklük aynı kalmış olsa da ekran çözünürlüğü 640*960 piksele çıkarılmış. Ayrıca telefon her ne kadar heybetli görünse de ağırlığı sadece 140 gram ile sınırlı kalmış. Ek olarak 200 saate kadar bekleme ve 14 saatte kadar konuşma süresi ise bu telefonu öne çıkaran özellikler olarak sıralanabilir.

Oldukça hızlı olan ve bir uygulama çalışırken yavaşlamayan bu cihazın Apple A5 işlemcisi oldukça hızlı ve stabil çalışıyor. Bu da hem uygulamalar arası geçişi hem de bir uygulamanın açılıp kapanmasını hızlandırıyor. Ben bugüne kadar bu telefon ile asla bir hız veya takılma problemi yaşamadım.

Galaxy S4Mini’in bir başka güzel özelliği ise optimal boyutları. Bazı diğer yeni nesil telefonların iri yapısı ile karşılaştırınca iPhone 4S’i cebinizde taşımak mümkün. Oldukça sağlam olan kasası ise, cihazı defalarca yere düşürmeme rağmen bir sorun çıkarmış değil. Bu cihazda beğendiğim bir başka önemli özelliği ise, 8 MP kamerası. Kamera ile Full Hd çekim yapabilmesi sayesinde çok canlı ve net fotoğraf ve videolar oluşturulabilir.

Bence iPhone 4S’in bir diğer özelliği ise çok zengin bir store sahip olması denebilir. Yüklenen uygulamaların kontrol edilmesi ve bazı testlerden sonra store konması ise telefonun oldukça güvenli olmasını sağlayan bir özellik.

Çok fazla başarılı özelliği ve eğlenceli yapısı ile bu cihazla oyun oynamak ise ayrı bir keyif. Uzun seyahatlerde güçlü 3G bağlantı hızı ve zevkli oyunları sizin için çok iyi bir dost olacaktır. Eğer sizde biraz nostalji seviyorsanız ve çok büyük olmayan bir akıllı telefona çok fazla masraf etmeden sahip olmak istiyorsanız iPhone 4S doğru tercih olacaktır.

Özellikle genç kullanıcılara hitap eden bu ürüne hem bütçenizi zorlamadan, siyah ve beyaz kasa tercihleri ile hem de Turkcell’in avantajlı fiyatları ile kargo ücreti ödemeden sahip olabilirsiniz. Ürünü Turkcell üzerinden incelemek ve kampanya hakkında detaylı bilgi edinmek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

http://www.turkcell.com.tr/cihazlar/akilli-telefonlar/iphone-4s-8gb

Umarım sizde bu güzel telefona sahip olup keyfini sürmeye başlarsınız. Şimdilik hoşçakalın…

 

Bu makale 3623 kez okunmuştur.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

Close
Lütfen sitemizi destekleyin

Merhaba Oyun severler,
Aşağıdaki butonlara tıklayarak oyun uzmanlarını destekleyebilirsiniz.