iPad 4

iPad 4

iPad 4

Apple firması iPad 3 ile elde ettiği başarıyı iPad 4 ile bir adım öne taşımış gibi görünüyor. Umarım yazımda sizi bu tablet konusunda yeteri kadar aydınlatabilirim.

Öncelikle beni en çok cezbeden iPad’in Retina ekranı sayesinde her şeyi daha net ve canlı görüntüleyebiliyorsunuz. Çok derin ayrıntılara sahip fotoğraf ve videolarınızı, en ince detaylarıyla beraber cihazın Retina ekranından mükemmel bir şekilde görüntüleyebiliyorsunuz. 1536 * 2048 piksel çözünürlüğe sahip olan bu cihaz özellikle görsel anlamda beni oldukça tatmin etti desem abartmış olmam.

İOS 7 işletim sistemine sahip olan bu cihaz, 1.4 GHZ çift çekirdekli ve 1 GB Ram’lık donanımı sayesinde hız severleri de üzmeyecek nitelikte. Özellikle benim gibi performans canavarlarını bile mutlu eden bir stabilite ve konfora sahip. Ayrıca iPad 4’ün16 GB olan hafızasına HD olarak çekmiş olduğunuz yüksek kalitede resim ve videoları koyarken yer sıkıntısı çekmeyeceksiniz. Cihazın 5 MP’lik kamerası ise oldukça tatminkar bir deneyim yaşatıyor.

Bu kadar güçlü ekran ve görsellik sunan cihazın bence en ilginç tarafı tamı tamına 11.560 mAh’lık pili. Bu ekstra güçlü pili sayesinde 720 saate kadar bekleme ve tam 9 saate kadar bekleme süresine sahip oluyorsunuz. Pilinin bu kadar güçlü olması benim gibi uzun yol kullanıcıları için çok güzel bir özellilk.

Ek olarak bence Apple cihazların sahip olduğu bir başka önemli özellik ise çok zengin bir store sahip olması diyebilirim. Yüklenen uygulamaların kontrol edilmesi ve bazı testlerden sonra store konması ise cihazınızın oldukça güvenli olmasını sağlayan bir özellik.

Özellikle iş hayatında olanların ofis uygulamalarını ve e-postalarını okuyup cevaplamalarının yanı sıra sıkıldığınız zamanlarda zengin store içeriği ile tam bir eğlence makinasına dönüşen bu muhteşem cihazı Turkcell’in avantajlı fiyatları ile kargo ücreti ödemeden satın alabilirsiniz. Ürünü Turkcell üzerinden incelemek ve kampanya hakkında detaylı bilgi edinmek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

http://www.turkcell.com.tr/cihazlar/tabletler/ipad-4-16gb

Umarım sizde bu güzel tablete sahip olup keyfini sürmeye başlarsınız. Şimdilik hoşçakalın…

 

Bu makale 54599 kez okunmuştur.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

Close
Lütfen sitemizi destekleyin

Merhaba Oyun severler,
Aşağıdaki butonlara tıklayarak oyun uzmanlarını destekleyebilirsiniz.