Huawei 10

Huawei 10

Huawei 10

Huawei 10, büyük ekranlı tablet ailesinin oldukça tatminkar bir üyesi denebilir. Rakiplerinde göre pek de geri kalmayan özellikleri ve bunun karşılığı oldukça uygun fiyatı ile öne çıkan bir tablet. Özellikle giriş seviyesi genç kullanıcılar için üzerinde durulması gereken bir tablet olarak da tanımlanabilir. Ayrıca tablet performansı ile ofis uygulamaları ve oyunlar ile de kullanıcısını tatmin edecek düzeyde.

1.2 GHz Cortex-A9 Dört Çekirdekli işlemci ve 1 GB Ram sayesinde hızlıca bir tablet olarak nitelendirilebilir. 8 GB dahili hafızası tam 32 GB’a kadar yükseltilebiliyor. Cihazda gerek çektiğiniz 3 Megapiksellik kaliteli resimler ve gerek yüklemiş olduğunuz uygulamalar için yeterli seviyede alan ayrılmış. Video çekim kalitesi ise 720 p.

Tabletin bence en başarılı yeri ekranı. Ekranı 1280*800 piksel ve oldukça net görüntüler verebiliyor. Mükemmel boyutlu bu tablet mükemmel görüntüyü yüksek çözünürlük ile verebiliyor. Huawei’nin iddialı olduğu bir diğer nokta ise, güneş ışığı altında ve farklı açılardan bakıldığında dikkat çekici bir görüntü kalitesi sunması. Bu sayede zengin içerikli görüntüleri mükemmel şekilde görüntüleyebilirsiniz.

4100 mAh kapasiteye sahip gelişmiş bataryası ise, 600 saat bekleme ve 10 saate kadar kullanma süresi sunuyor. Böylece günde sadece 1 saat yeterli olabiliyor.

Özellikle giriş seviyesi bir tablet arıyorsanız ve bütçeniz 1.000 TL’nin altında ise, Huawei 10 gerçekten güzel bir alternatif olabilecektir. Bu güzel cihazı Turkcell’in avantajlı fiyatları ile satın alabilirsiniz. Ürünü Turkcell üzerinden incelemek ve kampanya hakkında detaylı bilgi edinmek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

http://www.turkcell.com.tr/cihazlar/tabletler/huawei-10?place=device_category

 

Bu makale 2696 kez okunmuştur.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

Close
Lütfen sitemizi destekleyin

Merhaba Oyun severler,
Aşağıdaki butonlara tıklayarak oyun uzmanlarını destekleyebilirsiniz.