Hakkında

2012 senesinin mart ayında kurulan, OyunUzmanlari.com, bilgisayar oyun incelemeleri, yeni oyun haberleri, overclock, teknoloji, bilişim ve sanat hakkında özgün yazılar ve bilgiler içermektedir.

Sitede yazı yazanlar yukarıda bahsedilen konularda istediklerini yazabilirler. Oyun uzmanlarının vizyonu çağdaş ve Atatürkçü bir yolda ilerleyerek siz değerli okurlarımız ile paylaşımlar yapmaktır.

Oyun Uzmanlarında yazılan yazıların ve fotoğrafların her türlü hakkı site sahibine aittir. Dış kaynaklardan alınan bilgiler kaynak gösterilerek kullanılmıştır. Site içeriğinin tamamen veya kısmen izinsiz olarak alınması, kopyalanması, başka bir imza ile izinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanması ve başka isimle başka kişiler tarafından yazılmış gibi gösterilmesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.

Bu sitedeki bilgileri kullanmak istediğiniz takdirde lütfen iletişim formu ile bilgi verin.

Oyunuzmanları takımı…

 

Reklam

OyunUzmanlari.com’da yayın politikamıza uygun olan firma/ürün/hizmet reklamları yayınlanmaktadır. Ayrıca kendi sitenize linkle yönlendirme yapılabilir. Çok uygun fiyatlar ile sitemizde banner, görsel, içerik ve benzeri tanıtımların yer almasını istiyorsanız lütfen iletişim sayfamızdan bize ulaşın. İletişim sayfası için tıklayınız.          

1 yorum

  1. I came, I read this article, I conudereq.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

Close
Lütfen sitemizi destekleyin

Merhaba Oyun severler,
Aşağıdaki butonlara tıklayarak oyun uzmanlarını destekleyebilirsiniz.