Elder Scrolls Online Çıkıyor

Elder Scrolls Online

Elder Scrolls Online

Merhaba Oyun severler,

Hepimiz -özellikle de benim- merakla beklediğim oyun Elder Scrolls online piyasaya çıkıyor. İstanbul ve İzmir’de 3 ayrı noktada yapılacak özel gece satışları sayesinde sadece saatler sonra The Elder Scrolls Online oyununu alabileceğiz.
Teknosa İstanbul Akasya, Bimeks OsmanbeyTeknosa ve İzmir Forum Bornova,  3 Nisan Perşembe gecesi saat 23.59’da oyunu meraklılarıyla buluşturuyor. Bağımlılarının dört gözlebeklediği, Beta versiyonları kullanıcılardan tam not alan oyunda karakterlere, John Cleese, Bill Nighy, Kate Beckinsale, Lynda Carter, Alfred Molina, Michael Gambon, Jennifer Hale, Malcolm McDowell ve Peter Stormare gibi ünlü oyuncular sesleriyle hayat veriyor. Oyunun Beta versiyon kullanıcılarından biri olarak çok keyif aldığımı söylemeliyim. Oyun o kadar güzel detaylandırılmış ki özellikle oyunun başında karakter oluşturma ekranında ne demek istediğimi daha  iyi anlayacaksınız.
Bu harikulade oyun, tüm dünya ile birlikte 4 Nisan’da Türkiye’de satışa sunuluyor. Ayrıca Bimeks Osmanbey, Teknosa İstanbul Akasya ve Teknosa İzmir Forum Bornova sabahı bekleyemeyen sabırsız oyuncular için mağaza kapılarını 3 Nisan Perşembe gecesi saat 23.59’da açık tutacak. Oyunun standart paketi 169,99 TL, Imperial Edition paketi 299,99TL, Time Card paketi ise 99,99 TL’den başlayan fiyatlar ile satışa çıkması bekleniyor.

Bol keyif almanız dileklerimle.

Bu makale 2803 kez okunmuştur.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

Close
Lütfen sitemizi destekleyin

Merhaba Oyun severler,
Aşağıdaki butonlara tıklayarak oyun uzmanlarını destekleyebilirsiniz.